| Stok Durumu: | |
|---|---|
| Adet: | |
J68XFW975
Çift açılır
Çözücü, ölçüm amacıyla kullanılan bir motordur ve genellikle açı veya hız sensörü olarak kullanılır. Bir serocos çözümleyicinin birincil ve ikincil sargıları sırasıyla stator ve rotor üzerine yerleştirilir ve birincil ve ikincil sargılar arasındaki elektromanyetik bağlantının derecesi, rotorun dönüş açısıyla yakından ilişkilidir.
Sincosine çözümleyiciler, sinüs ve kosinüs fonksiyonu olarak θ dönüşüyle ilgili olan ikincil (rotor) sargıdaki terminal voltajını elde etmek amacıyla aralarındaki karşılıklı endüktansı değiştirmek için aralarındaki farklı göreceli konumları kullanır.
Pek çok kişi, sinüs ve kosinüs çözümleyicinin bir sargıda sinüzoidal sinyal ve bir sargıda kosinüs sinyali ürettiğini ve ikisi arasındaki farkın 90° olduğunu düşünür ki bu aslında bir yanılgıdır. Bir sinüs ve kosinüs çözümleyici, bir genlik modülasyon cihazına eşdeğerdir ve uyarma sinyali, genellikle 400Hz, 1000Hz veya daha yüksek frekansa sahip bir sinüs dalgası olan bir taşıyıcı sinyale eşdeğerdir.
Rotorun dönüş hızıyla ilişkili sinüs ve kosinüs sinyali bir modülasyon sinyaline eşdeğerdir ve çözümleyici sabit olduğunda sinüs ve kosinüs sargıları bir taşıyıcı sinyal üretir ve döndüğünde modüle edilmiş bir genlik modülasyon sinyali çıkışı sağlanır. Çözücü iki kutuplu olduğunda, uyarma frekansı 1000Hz'dir, rotor 3000 dev/dak hızında döner ve genlik modülasyon sinyali, 50Hz sinüzoidal modüle edilmiş bir dalgadan 1000Hz sinüzoidal bir taşıyıcıya çıkarılır.
| Modeli | J68XFW975 |
| Direk Çiftleri | 1 |
| Giriş Gerilimi | AC 7 Vrms |
| Giriş Frekansı | 10000Hz |
| Dönüşüm Oranı | 0,5 ±10% |
| Kesinlik | ±10' maksimum |
| Faz Kayması | 9° ±3° |
| Giriş Empedansı | (120 ±18)Ω |
| Çıkış Empedansı | (360 ±54)Ω |
| Dielektrik Dayanımı | AC 500 Vrms 1 dk |
| Yalıtım Direnci | 250 MΩ dk. |
| Maksimum Dönüş Hızı | 15000 rpm |
| Çalışma Sıcaklığı Aralığı | -55°C ile +155°C arası |
Askeri, havacılık, endüstriyel servo alanları.
Çözümleyici ürünlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha fazla ayrıntı veya sorularınız için lütfen Shanghai Yingshuang (Windouble) Electric Machinery Technology Co., Ltd. adresinden bize ulaşın. Güvenilir ve yüksek performanslı çözümleyici teknolojisiyle madencilik operasyonlarınızı optimize etmenize yardımcı olmaya kararlıyız.