| Stok Durumu: | |
|---|---|
| Adet: | |
J20XFW975
Çift açılır
Ana Parametreler
| Modeli | J20XFW975 |
| Direk Çiftleri | 1 |
| Giriş Gerilimi | AC 7 Vrms |
| Giriş Frekansı | 10000Hz |
| Dönüşüm Oranı | 0,5 ±10% |
| Kesinlik | ±10' maksimum |
| Faz Kayması | 15° ±5° |
| Giriş Empedansı | (80 ±12)Ω |
| Çıkış Empedansı | (130 ±20)Ω |
| Dielektrik Dayanımı | AC 500 Vrms 1 dk |
| Yalıtım Direnci | 100 MΩ dk. |
| Maksimum Dönüş Hızı | 20000 rpm |
| Çalışma Sıcaklığı Aralığı | -55°C ile +155°C arası |
Çalışma Prensibi
Fırçasız çözümleyici, biri çözümleyici olmak üzere iki parçadan oluşur. Çözücünün bir statoru ve bir rotoru vardır ve stator ve rotor sırasıyla iki fazlı AC dağıtılmış sargılarla sarılır ve miller birbirine diktir; Diğer kısmı transformatördür, birincil bobini çözücü rotor şaftı ile eş eksenli transformatör rotoruna sarılır ve rotor mili ile döner, birincil bobin çözücü rotorunun bir sargısına paralel olarak bağlanır ve çözücü rotorunun diğer sargısı yüksek empedans ile bağlanır, transformatörün ikincil bobini rotor ile eş merkezli stator makarasına sarılır ve ikincil bobinin tel ucu çıkış sinyaline yol açar.
Dayanıklılık ve Isı Direnci
Yüksek mukavemetli malzemelerden üretilen çözücüler, yüksek sıcaklıktaki ortamlarda normal şekilde çalışabilir ve yüksek ısı direnci sergiler.
Darbe Dayanımı
Çözücüler kompakt yapıları sayesinde dış darbeleri önlemede etkili olup, yüksek darbe dayanımı gösterirler.
Girişim Direnci
Sinyal iletimi sırasında çözücüler elektromanyetik girişime karşı bir miktar dirence sahiptir ve bu da sinyal iletiminin kalitesini sağlar.
Düşük Maliyet
Çözücüler diğer yüksek gerilim transformatörlerine göre daha basit bir yapıya sahiptir ve üretim maliyetleri daha düşüktür.
Başvuru
Çözücüler, güç sistemleri, endüstriyel üretim, ulaşım ve iletişim sistemleri dahil olmak üzere çeşitli alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.